Zakázkové truhlářství

Zakázkové truhlářství - kuchyně na míruZařizujete si nový dům nebo byt? Chystáte se nově vybavit interiér svého penziónu, restaurace, kanceláře nebo hotelu? Chcete kvalitní a krásný plot kolem Vašeho pozemku nebo altán na zahradu? Sháníte balkónové zábradlí nebo schodiště? Toužíte obklopit se originálním nábytkem z masivního dřeva? Pak využijte služeb našeho zakázkového truhlářství a obraťte se na nás.

Zakázkové truhlářství Balihar s.r.o.

Zakázkové truhlářství - balkónové zábradlíVyrábíme kvalitní truhlářské produkty na míru dle Vašich požadavků. Ve spolupráci s Vámi provedeme výběr vhodného a kvalitního materiálu. Vaše nové vybavení vyrobíme, dovezeme až k Vám a sestavíme. Zvolíme nejvhodnější povrchovou úpravu a poradíme s údržbou. Nabízíme zakázkovou výrobu schodišť a zábradlí, dveří včetně zárubní, plotů, balkónového zábradlí, altánů, teras a dalšího. Naše firma nabízí širokou a pestrou paletu produktů.

Nábytek na zakázku - nábytek na míru

Zakázkové truhlářství - vybavení interiéruNaše zakázkové truhlářství dokáže vyrobit nábytek atypických rozměrů. Každý kus je originál! Nabízíme i další služby - zaměření prostor a návrh vybavení. Nábytek Vám můžeme sami navrhnout a při návrhu zohlednit co nejúčelnější využití možného prostoru. Nebo vybavení na míru vyrobíme dle Vašeho zadání nebo zadání Vašeho bytového architekta. Nábytek na zakázku tak bude dokonale ladit s celkovým vzhledem a vybavením Vašeho obydlí.

Vybavení interiéru ze zakázkového truhlářství

Zakázkové truhlářství - vybavení interiéruNaše služby využijete i v případě, že sháníte dodavatele na kompletní interiérové vybavení Vašeho penzionu, interiéru Vaší restaurace nebo hotelu či kanceláře. Jsme schopni zajistit a realizovat veškeré zakázky po celé České republice.

Kvalitní zakázkové truhlářství

Klademe důraz na kvalitu vybraného materiálu a celkovou kvalitu provedení objednávky. Naše zakázky vyrábime dle předem dohodnutého harmonogramu a dle přesně vypracované cenové nabídky.

Máte jakýkoliv dotaz na truhlářství Balihar nebo chcete vypracovat cenovou nabídku? Pak neváhejte a kontaktujte nás.