Vybavení penzionů

Vybavení penzionůVyrábíme a dodáváme vybavení penzionů nábytkem z dřevěného masivu. Celý penzion získá stylový ráz a jednotný interiérový design. Vaši hosté budou obklopeni krásným, kvalitním a pohodlným vybavením a budou se k Vám rádi vracet. Naše spolupráce může začít hned od přípravy celého projektu. Rádi Vám pomůžeme již s návrhem vybavení penzionu. Zaměříme vnitřní i venkovní prostory, navrhneme interiér i exteriér, materiál pro výrobu nábytku a dalšího vybavení, jeho povrchovou úpravu a barvu. Vše vyrobíme, dovezeme a provedeme montáž na místě. Dodáváme vybavení z různého přírodního materiálu - smrku, borovice, buku, dubu, modřínu, ořechu a dalších druhů dřeva. Vybavíme penzion i nábytkem z jiného materiálu - například z lamina nebo MDF desek. Nabízíme také široky výběr doplňků a detailů (kování, držadla, úchytky).

Pokoje

Vybavení penzionůZajistíme Vám návrh a realizaci vybavení pokojů peniónu. Vyrábíme postele, noční stolky, vestavěné skříně, konferenční stolky, stoly, židle a další nábytek. Můžeme zajistit i dovybavení pokoje jednotlivými kusy nábytku ve stejném stylu a barvě jako je stávající zařízení. Vyrábíme i nábytek atypických rozměrů a tím dokážeme dokonale využít prostor v pokojích Vašeho penizonu.

Společenská místnost

Pro vybavení společenské místnosti Vašeho penzionu dodáme konferenční stolky, stoly, židle, rohové lavice, komody, vestavěné skříně, barové pulty a další zařízení.

Společné a venkovní prostory

Vybavení penzionůDále můžeme spolupracovat na vybavení penzionů v ostatních prostorách budovy. Vyrábíme dveře včetně zárubní, schody a schodiště se zábradlím a další truhlářské výrobky. Dokážeme tak sladit interiér Vašeho penzionu do jednotného vzhledu a pomoci vytvořit Vám příjemné prostředí pro Vaše hosty. Dále Vám navrhneme a dodáme venkovní terasy z exotického dřeva, dřevěné obložení bazenů, balkónové zábradlí, zahradní altány nebo dřevěné ploty.

Vybavení penzionu z truhlářství Balihar Lázně Bělohrad

Vybavení penzionůDokážeme zajistit kompletní vybavení penzionu nábytkem. Můžeme i dovybavit částečně zařízený penzion se zachováním stávajícího stylu nebo pomoci při obnově vybavení penzionu. Máte-li zájem o spolupráci s námi nebo o nabídku vybavení penzionu z našeho zakázkového truhlářství, kontaktujte nás.

Vybavení penziónu Chalupa U Medvěda

Vybavení penzionůKonkrétní ukázku realizace vybavení penziónu si můžete prohlédnout ve fotogalerii Chalupa U Medvěda. Penzión Chalupa U Medvěda jsme vybavili dřevěnými schodišti včetně zábradlí, dveřmi se zárubněmi, do pokojů jsme dodali postele, stoly, židle, rohové lavice, poličky, věšáky a další výrobky našeho zakázkového truhlářství. Podíleli jsme se také na zařízení lyžárny.