Balkónové zábradlí

Dřevěné balkónové zábradlí je dominantou každého rodinného domu. Určuje osobitý styl stavby a zároveň poskytuje bezpečný pohyb po Vašem balkónu.

Balkónové zábradlí na zakázku

Vyrábíme masivní balkónové zábradlí jakéhokoliv typuBalkónové zábradlí na všechny možné typy balkónů - jednoduché zábradlí, moderní balkónové zábradlí nebo zábradlí alpského stylu. Balkónové zábradlí vyrobíme dle Vašeho profesionálního projektu. Můžeme ho ale i navrhnout dle Vašeho vybraného vzoru nebo balkónové zábradlí navrhneme sami tak, aby ladilo s vnějším interiérem domu. Poradíme Vám s výběrem vhodného provedení, tvaru a materiálu a doporučíme jeho povrchovou úpravu. Možná je i kombinace s nedřevěnými prvky. Barvu sladíme s okolním vzhledem stavby. Balkónové zábradlíDokážeme se přizpůsobit Vaším potřebám a přáním a zároveň požadavkům na spolehlivé a kvalitní balkónové zábradlí. Vyrábíme také dřevěná zábradlí na zakázku před francouzská okna a na terasy. Součástí balkónového zábradlí na zakázku jsou i doplňující prvky, jako například truhlíky na květiny. Součástí zakázky mohou být i vstupní dřevěné balkónové dveře.

Dřevěné balkónové zábradlí na míru

Balkónové zábradlíDle výsledného návrhu Vaše nové balkónové zábradlí na míru vyrobíme, dovezeme na určené místo a namontujeme. V případě potřeby provedeme odstranění starého balkónového zábradlí a zajistíme jeho odvoz. Provádíme i servis a renovace dřevěného balkónového zábradlí od nás i od jiných dodavatelů. Provedeme potřebnou výměnu dílů a novou povrchovou úpravu.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat