Dřevěné ploty

Dřevěné ploty se stále těší velké oblibě. Dokáží splnit svou ochrannou funkci a zároveň jsou krásným doplňkem Vaší zahrady. Dřevěný plot působí přírodním a při tom moderním dojmem. Při správné a pravidelné údržbě dřevěného plotu dosáhnete jeho dlouhé životnosti.

Dřevěný plot a plotovky

Dřevěný plot se skládá z dřevěných plotovek. Ty se umisťují svisle nebo vodorovně a v různé vzdálenosti od sebe podle toho, jak chce majitel mít dřevěný plot průhledný. Vršky svislých plotovek mají různá zakončení - oblouček, úkos, rovina, špice. Pomocí spojovacích latí vytváří plotová pole, která se instalují mezi plotové sloupky. Ty mohou být také ze dřeva, časté jsou i sloupky betonové nebo ocelové. Na dřevěné ploty se používá dobře vysušené dřevo. Může to být smrk, dub, borovice nebo třeba modřín. Někdy se plotovky impregnují, dle návrhu se dřevěné ploty natírají nebo se nechává vyniknout jejich vlastní přírodní barva.

Dřevěné ploty od Balihar Lázně Bělohrad

Provádíme kompletní dodávky dřevěných plotů a plotovek po celé republice. Dřevěný plot zaměříme, poradíme s návrhem, volbou materiálu a barvy. Až dřevěný plot nebo plotovky vyrobíme a natřeme, dopravíme je až k Vám a provedeme montáž, poradíme Vám s jeho údržbou. Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně dřevěného plotu nebo jeho ceny, kontaktujte nás.