Vybavení interiéru

Vybavení interiéruProvádíme vybavení interiéru nábytkem z dřevěného masivu i dalšich materiálů. Na základě dodaného návrhu zhotovíme vybavení interiéru jednotlivých místností i celého bytu či rodinného domu. Jsme schopni realizovat Vaše nápady na vybavení interiéru Vašeho domu. Vaše prostory zaměříme a pomůžeme Vám s projektem vybavení interiéru Vašeho bytu nebo zpracujeme návrh od Vašeho bytového architekta.

Vybavení interiéru obývacího pokoje

Vybavení interiéruZajistíme realizaci vybavení interiéru Vašeho obývacího pokoje. Každý kus nábytku bude součástí celku a umocní tak výsledný dojem z celé místnosti. Dodáme Vám skříně a komody, konferenční stolky a další vybavení interiéru.

Vybavení interiéru

Vybavení interiéru ložnice

Provedeme návrh a vyrobíme vybavení interiéru Vaší ložnice. Nábytek tak bude dokonale sladěn a ložnice bude působit harmonickým dojmem. Navrhneme a vyrobíme postele, noční stolky, vestavěné skříně a komody - prádelníky.

Vybavení interiéru dětského pokoje

Vybavení interiéruVyrobíme vybavení interiéru Vašeho dětského pokoje. Veškerý nábytek bude do sebe stylově zapadat. Dodáme postele (i patrové), psací stoly, vestavěné skříně a komody.

Vybavení interiéruVybavení interiéru kuchyně

Pomůžeme Vám s realizací vybavení interiéru Vaší kuchyně. Veškeré vybavení bude ve stejném duchu, kuchyně se stane chloubou Vašeho domova. Vyrábíme kuchyně na míru, komody - příborníky, jídelní stoly, židle, rohové lavice a další nábytek.

Další vybavení interiéru

Provádíme návrhy a výrobu o dalšího vybavení interiéru Vašeho bytu nebo domu. Vyrábíme interiérové dveře včetně zárubní, komody do chodeb, schody včetně zábradlí a další nábytek.

Vybavení interiéru od Balihar Lázně Bělohrad

Vybavení interiéruRealizujem vybavení interiéru rodinných domů a bytů již od vzniku firmy v roce 1991 a máme s ním tedy bohaté zkušenosti. V některých případech se zúčastňujeme realizací vybavení interiéru hned od začátku a spolupracujeme již na prvotním návrhu. Jindy jsme přizváni až v dalších fázích projektu a pomáháme s upřesněním návrhů realizace. Nebo dostaneme hotový a vypracovaný návrh od majitele nebo bytového architekta a ten pak uskutečníme. V případě jakýchkoliv otázek ohledně vybavení interiéru Vašeho domova nás neváhejte kontaktovat.