Vestavěné skříně

Vestavěné skříně dnes mají místo ve většině domácností, stejně tak jako skříně na míru. Jsou velmi praktické a variabilní. Někdy požadujete, aby prostor pro ukládání Vašich věcí byl co nejméně nápadný a tak volíte takovou dřevěnou vestavěnou skříň, která dokonale splyne s okolím. Jindy naopak chcete, aby skříň na zakázku byla dominantním kusem nábytku v místnosti a necháte si vyrobit skříň z masivu na míru, která svým vzhledem a výběrem materiálu upoutá každého. Dnes již skříně neslouží jen pro ukládání věcí, ale stávají se důležitým prvkem při vytváření celkového designového konceptu interiéru.

Dřevěné vestavěné skříně na zakázku

Vestavěné skříněVestavěné skříně slouží zejména k praktickému využití výklenků a prostorů, kde nemůžete postavit skříň nebo komodu. Vestavěnou skříň na míru si můžete nechat zabudovat také do rohu nebo ode zdi ke zdi, docílíte tím výrazně lepšího využití místa oproti klasické skříni. Velmi důležité je správné rozvržení vnitřního prostoru dřevěné vestavěné skříně podle toho, k čemu má skříň sloužit a co do ní chcete ukládat. Pomocí použitého materiálu dokážete vestavěnou skříň  "schovat" nebo naopak - pomocí designu vestavěné skříně na zakázku můžete zcela změnit ráz místnosti.

Skříně z masivu na míru

Skříně na míru jsou dnes velmi oblíbené, zejména pro dokonalé využití volného prostoru a pro variabilitu vnitřního uspořádání. Výběrem materiálu, jeho povrchové úpravy a barvy, volbou korpusu, dveřního rámu a její výplně rozhodujete o vnějším vzhledu skříně na míru. Ten můžete dokonale přizpůsobit a zharmonizovat s okolím skříně a interiérem Vašeho domova. Stejně tak vnitřní rozložení skříně přizpůsobíte svým potřebám a účelu, pro který skříň na míru využijete.

Výhody vestavěných skříní a skříní na míru

Vestavěné skříněVýhody vestavěných skříní a skříní na míru jsou zřejmé. Oproti sektorovým skříním daleko lépe využijete prostor, který máte k dispozici. Často jsou ve dřevěných vestavěných skříních použity posuvné dveře pro prostorově nenáročné otevírání - tím ušetříte další místo. Navíc volba materiálu, volba povrchové úpravy a barva skříně je zcela na Vás, nejste odkázání pouze na aktuální a omezenou nabídku. Vnitřní uspořádání skříně a detaily (například kování) si diktujete Vy, neurčuje je katalog velkovýrobce. Z hlediska užitné hodnoty skříně je nejdůležitější její vnitřní vestavba a vnitřní vybavení, v případě skříně na míru je také zcela záležitostí Vašeho rozhodnutí. Skříň na zakázku je vždy jedinečným kusem nábytku!

Materiál vestavěných skříní a skříní na míru

Volba materiálu, jeho kvalita a jeho povrchová úprava rozhoduje o kvalitě vestavěné skříně a o její pohodlné údržbě. U nás preferujeme přírodní materiály a nejvíce se nám na výrobu skříní na zakázku osvědčily masivní desky z buku a smrku. Ale vždy u nás platí - náš zákazník, náš pán. Dokážeme se přizpůsobit Vašim přáním, je-li to technologicky možné a schůdné. Budete-li si přát skříň na míru z exotické dřeviny, budeme se snažit Vám maximálně vyhovět. Dřevu rozumíme a dokážeme Vám dobře poradit a vysvětlit výhody a nevýhody jednotlivých dřevin pro výrobu vestavěných skříní a skříní na míru.

Vestavěné skříně a skříně na míru od Balihar s.r.o.

Vestavěné skříněVestavěné skříně jsou často dodávaným výrobkem našeho zakázkového truhlářství. Prostory určené pro dřevěnou skříň na míru zaměříme a poradíme Vám s výběrem vhodného materiálu dle Vašich potřeb a přání. Preferujeme přírodní materiály, které barevně sladíme s ostatními prvky Vašeho domova - stoly, postelemi, konferenčními stolky, komodamidveřmi a dalším vybavením interiéru. Poradíme Vám s vnitřním řešením a vybavením skříně na zakázku na základě Vašich požadavků tak, aby Vám skříň dlouho bezchybně a spolehlivě fungovala. Vestavěné skříně dodáme po celé ČR a samozřejmě provádíme i jejich montáž  a servis. Pomůžeme Vám s návrhem skříně na míru a provedeme její realizaci. Každá vestavěná skříň od truhlářství Balihar je originál!

Máte-li dotaz k našim věstavěným skříním na zakázku, dřevěným skříním na míru nebo k jakémukoliv našemu produktu, neváhejte nás kontaktovat.