Stoly

Jídelní stoly na zakázku

Stoly - jídelní stůlJídelní stůl je snad v každé domácnosti místem, kde se rodina schází a tráví splolečné chvíle i sváteční okamžiky. Jídelní stůl ze dřeva může být zároveň i ozdobnou dominantou Vaší kuchyně nebo jídelny. Truhlářství Balihar vyrábí jídelní stoly na zakázku v různých tvarových variantách - kulaté, čtvercové, obdélníkové - zkrátka takový stůl, jaký si budete přát. Dodat Stoly - jídelní stůlVám můžeme jídelní stůl pouze pro dvě osoby ale stejně tak i pro početnou rodinu nebo stůl rozkládací. Záleží jen a jen na Vás a Vašem přání jak by Váš nový jídelní stůl měl vypadat. Pomůžeme Vám vybrat si vhodný materiál a naučíme Vás, jak o něj pečovat. Vyrábíme také jídelní stoly včetně židlí nebo stůl s rohovou lavicí (i s úložným prostorem) do Vašeho jídelního koutu.

Pracovní stoly na míru

Do Vaší kanceláře vyrobíme krásný a kvalitní pracovní stůl ze dřeva. Zvolíte si tvar a materiál pracovního stolu, my Vám pomůžeme spočítat jeho rozměry tak, aby pracovní stůl odpovídal výšce Vaší postavy a prostoru ve Vaší kanceláři. Velmi důležitá je totiž správná výška stolové desky. Pracovní stoly vyrábíme v rozličných tvarech - kulaté, hranaté, rohové, do "L", ... Ve stejném designu jako je Váš pracovní stůl můžeme dodat i zasedací stůl pro Vaše pracovní schůze a mítingy. Součástí pracovního stolu mohou být různé poličky a zásuvkové systémy - vše záleží jen na Vašich potřebách a představách o perfektním pracovním stole. Nabízíme také výrobu pracovních stolů pro počítače s takovými doplňky jako je vysouvací deska pro klávesnici a myš, speciální polička pro počítač, polička pro tiskárnu nebo podstavec pod monitor.

Dětské psací stoly

Stoly - dětský psací stůlDo dětského pokoje pro děti školou povinné je nutné umístit psací stůl, kde si budou děti moci dělat domácí úkoly a připravovat se do školy. Nabízíme dětské psací stoly s různou výškou stolové desky nebo se sklápěcí stolovou deskou. Materiál pro výrobu dětského stolu si vyberete sami a barvu přizpůsobíte ostatnímu nábytku v dětském pokoji. Součástí stolu jsou zásuvky a poličky dle potřeb malého školáka.

Dřevěné stoly na zakázku

Stoly - noční stolekDále vyrábíme například stoly do restaurací a hotelů, konferenční stolky, noční stolky a další. Rádi Vám pomůžeme i s návrhem stolu a výběrem materiálu. Pro výrobu našich stolů vybíráme pouze kvalitní materiál a dbáme i na kvalitu ostatních doplňků. Stůl Vám dovezeme nebo v případě potřeby můžeme provést montáž stolu až na místě. Objednávky stolů přijímáme z celé České republiky.

 

Máte-li zájem o podrobnější informace o stolech na zakázku neváhejte nás kontaktovat.