Dveře

DveřeV současné době je na trhu spousta druhů interiérových dřevěných dveří a zárubní, dveří s rozličným vzhledem, vnitřních dveří a zárubní z různých materiálů, dveří s širokou nabídku dveřního kování a dveřních klik. Přesto ne vždy si dokážete z nabídky vybrat ty správné dveře pro Vás. Můžete mít požadavek na atypický rozměr.  Nebo potřebujete vnitřní dveře "vyladit" s dalším interiérem Vašeho domu, bytu či chalupy. Nebo jen toužíte po originálních interiérových dveřích a zárubních z přírodního materiálu. Nebo se Vám nedaří sehnat tu správnou kombinaci rozměru dveří, barvy zárubní, materiálu z kterého jsou dveře a zárubně vyrobeny a dveřního kování které je na nich použito. Pak využijte naší nabídky na dřevěné dveře a zárubně na zakázku.

Zakázkové dřevěné dveře včetně zárubní

DveřeZakázkové dveře včetně zárubní jsou řešením pro ty zákazníky, kteří se chtějí podílet na na jejich vymýšlení a naprojektovat si je dle svého. A také pro zákazníky, kterým dveře a zárubně navrhl profesionální interiérový architekt a nyní je potřebují vyrobit na zakázku. Dřevěné dveře a zárubně jsou významná součást interiéru a je velmi důležité aby byly sladěny s jeho ostatními prvky - schodištěm, vestavěnými skříněmi, s komodami a dalším vybavením interiéru. Pomůžeme Vám vybrat ty správné dveře a zárubně na míru, aby dokonale "zapadly" do interiéru Vašeho domova a staly se jeho sjednocujícím prvkem.

Výhody dveří na míru

  • standardní nebo atypický rozměr
  • volba materiálu
  • svobodná volba dveřních klik a kování
  • výběr barvy pro potřeby začlenění do celkového interiéru
  • sladění designu dveří včetně zárubní s ostatním okolím interiéru

Interiérové dveře a zárubně na míru od Balihar s.r.o.

DveřeNaším cílem je spokojenost zákazníka. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně s důrazem na kvalitu. Naše dveře na míru chápeme jako výjimečný doplněk Vašeho interiéru. Vyzdvihujeme krásu přírodního materiálu, dbáme na propracovanost detailu dveří včetně zárubní a sladěnost kresby dřeva na nich. Poradíme Vám s výběrem vnitřních dveří včetně zárubní v závislosti na přizpůsobení interiéru místností. Vyrábíme jednokřídlé i dvoukřídlé dveře standardních i atypických rozměrů a tvarů, klasické i moderní. V případě potřeby provedeme jejich zaměření. Pro jejich výrobu používáme nejčastěji smrk, borovici, buk nebo dub, ale jsme schopni dodat materiál dle Vašeho přání. Poradíme Vám s výběrem dveřních závěsů, pantů, kování, zámků a dveřních klik. Součástí naší výroby je povrchová úprava dle požadavku zákazníka. Provádíme dovoz a montáž zárubní a dveří a také jejich servis.

Podívejte se na fotogalerii dveří z truhlářství Balihar.

Máte zájem o dveře od nás? Kontaktujte nás!