Vybavení hotelů

Vybavení hotelůNabízíme vybavení hotelů nábytkem na míru z dřevěného masivu. Váš hotel tak bude mít originální interiérový design, protože naše truhlářství nevyrábí sériový nábytek, ale každý kus je originál. Vaši hosté tak budou pobývat v prostředí vybaveném krásným a kvalitním zařízením z přírodního materiálu. Nedodáváme vybavení hotelu pouze do pokojů, vyrábíme nábytek a další truhlářské výrobky i pro společenské prostory hotelu a přilehlý pozemek. Naše spolupráce může začít hned od přípravy celého projektu. Rádi Vám pomůžeme již s návrhem vybavení hotelu. Prostory hotelu zaměříme, navrhneme nábytek a vybavení. Zvolíme nejvhodnější materiál na jeho výrobu a vybereme praktickou povrchovou úpravu. Barva nového vybavení hotelu bude zapadat do okolního interiéru a vytvářet jednotný designový celek. Vybavení hotelu vyrobíme, dovezeme a provedeme montáž na místě. Vybavení hotelu může být z různého přírodního materiálu - smrku, borovice, buku, dubu, modřínu, ořechu nebo dalších druhů dřeva. Společně vybereme ten nejvhodnější. Vyrábíme ale i z jiného materiálu - například z lamina nebo MDF desek. Nabízíme také široky výběr doplňků a detailů (kování, držadla, úchytky).

Vybavení hotelů - pokoje

Vybavení hotelůZajistíme Vám návrh a realizaci vybavení pokojů Vašeho hotelu. Dodáváme postele, vestavěné skříně, konferenční stolky, noční stolky, stoly, židle a další nábytek. Můžeme zajistit i dovybavení pokoje jednotlivými kusy nábytku ve stejném stylu a barvě jako je stávající vybavení. Vyrábíme i nábytek atypických rozměrů a tím dokážeme dokonale využít prostor v pokojích Vašeho hotelu.

Vybavení hotelů - společenské místnosti

Navrhneme a vyrobíme vybavení společenských místností Vašeho hotelu. Do jídelny dodáme stoly, židle, rohové lavice nebo barový pult. Konferenční místnosti vybavíme stoly, konferenčními stolky a židlemi. Dále nabízíme komody, vestavěné skříně a další zařízení pro Váš hotel.

Vybavení hotelů - společné a venkovní prostory

Zajistíme vybavení hotelu i v jeho ostatních prostorách. Navrhneme a dodáme dveře včetně zárubní, schody a schodiště se zábradlím a další truhlářské výrobky. Dokážeme tak sladit interiér Vašeho hotelu do jednotného vzhledu a pomoci vytvořit Vám příjemné prostředí pro Vaše hosty. Vyrábíme také venkovní terasy z exotického dřeva, dřevěné obložení bazenů, balkónové zábradlí, zahradní altány a dřevěné ploty.

Vybavení hotelu z truhlářství Balihar Lázně Bělohrad

Vybavení hotelůDokážeme zajistit kompletní vybavení hotelu nábytkem z přírodního nebo jiného materiálu. Můžeme dovybavit částečně zařízený hotel se zachováním stávajícího stylu nebo pomoci při obnově staršího vybavení hotelu. Máte-li zájem o spolupráci s námi nebo o nabídku vybavení hotelu z našeho zakázkového truhlářství, kontaktujte nás.