Kuchyně na míru

Kuchyně na míruKaždá domácnost musí mít kuchyň a lze říci, že se jedná o jednu z nejdůležitějších místností v bytě či rodinném domku. Neslouží jen k vaření a přípravě jídla, často je její součástí i jídelní kout a rodina se zde schází každý den. Je důležité aby se zde každý cítil dobře, aby zapadala do celkového konceptu interiéru, aby při vaření bylo vše snadno dosažitelné a aby se lehce udržovala. Problém může nastat, když se jedná o atypickou místnost, když nabídka sektorových kuchyní neodpovídá Vaším potřebám nebo toužíte po vybavení přesně podle Vašich představ. Pak je řešením kuchyně na míru.

Kuchyně na zakázku

Kuchyně na míruChcete aby Vaše kuchyň přesně splňovala Vaše představy, aby měla dostatek odkládacích míst, dostatek funkčních prvků, aby vše bylo na dosah? Aby díky vhodně zvolenému materiálu byla snadno udržovatelná a ladila s interiérem Vaší domácnosti? Pak využijte naší nabídky na zhotovení kuchyně na zakázku. Můžete si ji navrhnout zcela sami nebo využít naší pomoci s jejím návrhem. Taková kuchyň pak bude vyhovovat Vašemu smyslu pro design a bude účelně a kvalitně zařízená. Bude v souladu s okolním prostorem a vybavením nábytku jako jsou třeba dveře a zárubně, věstavěné skříně, stoly a další vybavení interiéru.  Zakázková kuchyně je splnění snu každé hospodyňky.

Výhody kuchyně na míru

 • splňuje individuální požadavky konkrétního zákazníka
 • kuchyň si můžete vymyslet a naprojektovat sami nebo můžete využít služeb bytového architekta
 • splňuje Vaše požadavky na design
 • zohlední Vaše prostorové možnosti
 • odpovídá dalšímu prostoru a vybavení interiéru
 • odpovídá současným trendům účelně a kvalitně vybavené kuchyně
 • sami si vyberete vhodný materiál a jeho povrchovou úpravu
 • kování, dřez, funkční doplňky, příslušenství a kuchyňské spotřebiče - vše je ve Vašich rukách
 • kvalita a dlouhodobá životnost
 • splňuje ergonomické požadavky zákazníka - vše je v kuchyni snadno dosažitelné
 • přizpůsobení výšce Vaší postavy - všude dosáhnete, žádné zbytečné ohýbání
 • zohlední Vaše finanční možnosti

Kvalitní kuchyň na zakázku

Kuchyně na míruPři návrhu a zpracování kuchyně na zakázku neklademe důraz pouze na vzhled, vybavenost a dostupnost. Zásadní pro nás je také její kvalita zpracování. Tím dosáhneme a zajistíme dlouhou životnost Vaší nové kuchyně

Materiál kuchyně na míru

Nejvíce žádané jsou kuchyně na míru vyrobené z masívu. Jsme schopni je vyrobit ale i z lamina či MDF. Skutečně - vše záleží jen na Vás! Pokud nevíte, jaký materiál je pro Vaši kuchyň ten nejvhodnější, velmi rádi Vám poradíme a vysvětlíme jeho výhody a nevýhody.

Kuchyň na míru včetně spotřebičů

Kuchyně na míruCo by byla kuchyň bez sporáku, myčky, mikrovlnné trouby a dalších elektrických spotřebičů? Už při jejím návrhu je důležité s každým spotřebičem a jeho umístěním počítat. Důležité je, aby vše bylo rychle po ruce a zároveň nic nepřekáželo. Pomůžeme Vám kuchyň na míru navrhnout včetně spotřebičů. Zajistíme jejich objednávku a dodání a samozřejmostí je i jejich odborná montáž. Máte-li již spotřebiče zakoupeny nebo si chcete dodávku příslušenství a doplňků zařídit sami, budeme v návrhu s nimi počítat a a jsme samozřejmě schopni je profesionálně zamontovat.

Kuchyně na míru - dále nabízíme

Podívejte se na fotogalerii našich kuchyní na míru.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů či služeb nás neváhejte kontaktovat.