Vybavení restaurací

Vyrábíme vybavení restaurací nábytkem na míru z přírodních materiálů. V našem truhlářství nevzniká sériový nábytek, každý náš produkt je originál. Vybavením restaurace nábytkem od nás tak získate zcela jedinečný interiér. Vaše restaurace dostane stylový ráz s uceleným vzhledem. Na projetku s Vámi můžeme spolupracovat již od jeho prvotního návrhu. Dokážeme tak dokonale sladit vybavení restaurace s celým interiérem i exteriérem a pomoci tak vytvořit jedinečnou atmosféru Vaší restaurace. Vaši hosté se v takovém prostředí budou cítit skvěle a budou se k Vám rádi vracet.

Vybavení restaurací - vnitřní prostory

Vybavení restauracíNavrhneme a vyrobíme vybavení vnitřních prostor Vaší restaurace. Dodáme jídelní stoly, židle, rohové lavice, barový pult a barové stoličky. Dále nabízíme komody - příborníky, zásuvkový systém, police a poličky, vestavěné skříně a další zařízení například pro šatní prostory. Navrhneme a dodáme dveře včetně zárubní, schody a schodiště se zábradlím a další truhlářské výrobky. Prostory restaurace zaměříme a navrhneme její vybavení nábytkem nebo zpracujeme návrh Vašeho interiérového architekta. Zvolíme nejvhodnější materiál na výrobu vybavení restaurace a doporučíme jeho ideální povrchovou úpravu. Barva nového nábytku a vybavení restaurace bude zapadat do okolního interiéru a vytvářet jednotný designový celek. Vybavení restaurace vyrobíme, dovezeme a provedeme montáž na místě. Nabízíme také široky výběr doplňků a detailů (kování, držadla, úchytky). Vyrábíme nábytek jakýchkoliv rozměrů a dokážeme tak využít všech možných prostor Vaší restaurace. Při výrobě používáme rozličný přírodní materiál - smrk, borovici, buk, dub, modřín, ořech a další druhy dřeva. Máte-li však zájem, vyrobíme vybavení restaurace z jiného materiálu - z lamina, z MDF desek.

Vybavení restaurací - venkovní prostory

Vyrobíme vybavení restaurace včetně zařízení venkovních prostor. Pro zahradní restauraci vyrobíme stoly, židle, lavice. Okolo pozemku navrhneme a dodáme dřevěný plot. Pro dětský koutek vymyslíme houpačku, skluzavku, prolézačky. Dále vyrábíme venkovní terasy z exotického dřeva, balkónové zábradlí, zahradní altány, pergoly a další truhlářské produkty.

Vybavení restaurace z truhlářství Balihar Lázně Bělohrad

Vybavení restauracíDokážeme zajistit kompletní vybavení restaurace nábytkem z přírodního nebo jiného materiálu. Můžeme i dovybavit částečně zařízenou restauraci se zachováním stávajícího stylu nebo pomoci při obnově vybavení restaurace. Máte-li zájem o spolupráci s námi nebo o nabídku vybavení restaurace z našeho zakázkového truhlářství, kontaktujte nás.