Komody

KomodyKomody mají v domácnosti ale i v kanceláři velmi důležitou a praktickou funkci - slouží k uložení a uschování těch nejrůznějších věcí. V dětském pokoji můžete komodu využít pro ukládání dětských hraček, v ložnici může komoda sloužit jako prádelník. Do kuchyně umístíte komodu jako příborník a v obývacím pokoji slouží komoda nejenom pro úschovu věcí, ale protože komody jsou nížší kusy nábytku, pak je velmi často využívána i horní deska komody pro vystavení dekorativních předmětů, rodinných fotografií, pokojových květin nebo jako podstavec pod televizor či domácí kino. Své uplatnění nacházejí komody i v kancelářích pro ukládání dokumentů nebo kancelářských potřeb.

Komoda na míru

KomodyNabízíme komody těch nejrůznějších velikostí a rozměrů. Komoda může mít opatřena zásuvkami, policemi, zakryta dvířkami čí zůstat otevřená. Design komody přizpůsobíme okolnímu nábytku v místnosti. Komoda na míru může být moderní nebo klasická, záleží jen a jen na Vašem přání. Komody nejčastějí vyrábíme z masivu, velmi často se využívá smrk nebo borovice, ale lze použít i další druhy dřeva - buk, dub, ořech. Volba materiálu, jeho povrchová úprava a barva záleží na celkovém stylu místnosti a dalším vybavení interiéru. Komodu na zakázku Vám zhotovíme dle Vašeho návrhu, popřípadě Vám s ním pomůžeme a poradíme. Součástí komody jsou i další doplňky - kování, úchytky, držáky. Nabízíme pestrou řadu těchto prvků a věříme, že se zcela jistě dokážeme přizpůsobit Vašemu přání.

Komody na zakázku z truhlářství Balihar s.r.o. Lázně Bělohrad

KomodyKomody dodáváme z Lázní Bělohradu po celé naší republice. Komodu Vám můžeme dopravit a popřípadě složit až na místě. Máte-li jakýkoliv dotaz na komody na zakázku od nás, neváhejte nás kontaktovat.